Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

SANETTA: Нова Колекція Осінь-Зима'21

SANETTA: Нова Колекція Осінь-Зима'21

Нова колекція від Sanetta Осінь-Зима 2021 року має стильний невимушений почерк осіннього пейзажу та задумливого настрою. Цього разу акцент робиться на природній колірній гамі з навмисно яскравими кольоровими акцентами та зручних кроях. Мінімалістичні принти, асиметричні лінії надають колекції захоплюючу візуальну мову.

Для найменших чітка межа між спідньою білизною і верхнім одягом розмита, тому майже всі фасони можна носити і як верхній одяг. Це стало можливим завдяки новим деталям, які роблять колекцію придатною практично для цілорічного використання.

Нові деталі:
- Високоякісна вовна, придатна для прання, однотонна і з принтами, для денного і нічноїго одягу
- Нейтральні вовняні боді, в молочному кольорі, які підходять для всіх
- Велюрові комбінезони with shirts, які можна також використовувати як одяг для особливих випадків
- Шапочки з регульованими зав'язками


Sanetta_Pure_HW21_08.jpgSanetta - це більше, ніж просто компанія. Це те, що ми відчуваємо і знаємо; це те, у що ми віримо і чого хочемо для себе. Сімейна компанія, що знаходиться зараз у руках третього покоління. Компанія Sanetta прагне виробляти одяг, гідний найважливіших, але й найвразливіших людей у світі. Sanetta не тільки поважає навколишнє середовище, співробітників, клієнтів та ділових партнерів, але також відстоює високу низку стандартів якості та приділяє пильну увагу деталям у своїх творіннях.

Sanetta_Pure_HW21_10.jpg