Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

HANRO: Нова Колекція AW21

HANRO: Нова Колекція AW21

Вже понад 130 років, в серці Європи, Hanro виготовляє найкращу в світі білизну, lounge-одяг і одяг для дому. Hanro - це стримана розкіш, природна елегантність і неперевершений комфорт.
Багаторічні традиції в поєднанні з технічними нововведеннями і завжди актуальним дизайном роблять Hanro улюбленою маркою багатьох поколінь по всьому світу. Hanro - це найвища якість, тільки високоякісні матеріали, ручна робота і продуманість деталей. Результат - створення неповторних, вишуканих і довговічних виробів.
Розкіш, яку ви відчуваєте шкірою!


Pure luxury on skin!

HANRO_fall_winter_2021_original_Trend_212_W_Group_PureSilk_WoolenSilk_LT2_01_LowRes_z.jpgSENSE OF HOMEВідчуття дому - це коли «дім» більше, ніж просто місце. Це приналежність і почуття життя. Почуття, яке менше залежне від певного місця. Ми асоціюємо дім не з місцем, а з нашими коханими, близькими людьми, зі спогадами, зі знайомими пейзажами і багатьом іншим.

HANRO_fall_winter_2021_original_Trend_212_M_Group_LightMerino_Jasper_SilkCashmere_074036_075200_073153_073151_LT2_02_HiRes.jpg

Із закінченням дня, ми всі прагнемо комфорту, близькості і безпеки. Коли ми "приходимо додому", відразу ж відчуваємо спокій, безтурботність і умиротворення.

HANRO передає це відчуття ось уже протягом більше 130 років. Це унікальне почуття, бути оповитим в комфортний одяг, виготовлений з натуральних матеріалів, яка дарує відчуття безтурботного комфорту і тепла.
Впевненість в тому, що ви носите вишуканий одяг незмінно преміальної якості, пробуджує почуття безпеки.

Бренд заснований в Швейцарії, ця країна надихає своїми гірськими панорамами і незайманою природою Альп. Філософія колекції Осінь Зіма'21 "Sense of home" навіяна нашими джерелами, захопленням, турботою про навколишнє середовище і її ресурсах.

Нова колекція Осінь/Зима 2021 року «Відчуття дому» натхнена нашим походженням, нашими захопленнями та уважністю до навколишнього середовища та його ресурсів. Натхненний красою природи та сили кольору, нова колекція передає відчуття розкоші та пристрасті. М'які, натуральні матеріали, такі як бавовна, вовна мериноса, шовк, кашемір, оксамит і фланель відповідають рожевим і червоним тонам осені. Темно -зелений і синій відтінки можуть зустрічаються лише в незайманій природі, а вишукані золоті тони викликають незайману розкіш самої природи. 

HANRO_fall_winter_2021_original_Trend_212_W_Group_LucyDW_Celia_Favourites_LT2_01_LowRes_z.jpg