050 187 33 33

Графік роботи з 9:00 до 21:00

Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

HANRO Women Collection

HANRO Women Collection

FALL / WINTER 2020
ЖІНОЧА КОЛЕКЦІЯ


Бачити світ по-новому, одночасно ламаючи старі стереотипи. Залишаючи повсякденне життя позаду, знаходячи себе і відновлюючи баланс. Ця внутрішня легкість приносить ясність, дає можливість дихати і створює простір для нового руху. ПЛАВНІСТЬ і НЕВАГОМІСТЬ - основні теми кампанії HANRO Осінь / Зима 2020. Пуристична, абстрактна і майстерна естетика продукту натхненна природою, мистецтвом і архітектурою. Це гарант того, що продукт завжди залишається в центрі уваги. Кампанія «POWERFUL LIGHTNESS» обертається навколо природних змін і звільнення від звичного. Тема представлена ​​в контрасті між масивними твердими скелями, які здаються і легкими, і в польоті, в повітрі одночасно, утримувані тільки тонкою мотузкою. Кампанія BRILLIANT EASE, навпаки, натхненна блиском і унікальністю дорогоцінних каменів. Веселкові кольори, а також контраст між блискучими і матовими матеріалами представлені на скляних поверхнях, в польоті, в повітрі.

ZERO GRAVITY - колекція осінь-зима 2020 HANRO відкриває воістину нові перспективи і горизонти.


ОСОБЛИВОСТІ КОЛЕКЦІЇ

Колекція була розроблена таким чином, щоб daywear, nightwear і loungewear легко комбінувалися між собою. Індивідуальні колірні палітри кожної групи також чудово гармонують з іншими колекціями. Немає межі кількості комбінацій, які можна створювати міксуючи моделі між собою.
Позачасова мова дизайну підкреслюється інноваційними тканинами, такими як TENCEL TM. Природні тканини такі як бавовна, шерсть і кашемір ідеально гармоніюють з розкішним шовком і елегантним оксамитом. Кольори цього сезону варіюються від зеленого мармуру і яскравих тонів дорогоцінних каменів до пастельних тонів, натхненними природою.

Powerful Lightness

У мінеральній історії, мармур означає зміни і нові можливості. Органічна структура цього натурального каменю відбивається на фактурних поверхнях колекції, яка підкреслює перехід до більш екологічних тканин. Зелень і блюз мармуру переплітається з натуральними і пастельними тонами. Ніжні квіткові орнаменти завершують колекцію.
 
Brilliant Ease

Дорогоцінні природні скарби, чисті і бездоганні - кожен з них унікальний. Натхненний яскравими перлинами тонами, колекція об'єднує темно-фіолетовий александрит, яскравий сапфіровий синій, і відтінок ніжною в'янучої троянди в воістину божественну колірну комбінацію. Кварц, елегантний червоний рубін, спокусливий бурштин і вражаючий аметист є барвистими елементами колекції. Такі матеріали, як шовк, атлас і оксамит підкреслюють блиск і чистоту дорогоцінного каміння.