050 187 33 33

Графік роботи з 9:00 до 21:00

Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

HANRO Men Collection

HANRO Men Collection

FALL / WINTER 2020
ЧОЛОВІЧА КОЛЕКЦІЯ


Бачити світ по-новому, одночасно ламаючи старі стереотипи. Залишаючи повсякденне життя позаду, знаходячи себе і відновлюючи рівновагу. Ця внутрішня легкість приносить ясність, дає можливість дихати і створює простір для нового руху. ПЛАВНІСТЬ і НЕВАГОМІСТЬ - основні теми кампанії HANRO Осінь / Зима 2020. У цьому сезоні кампанія складається з двох різних трендових колекцій, кожна з якої наповнена індивідуальними штрихами. Пуристична, абстрактна і майстерна естетика продукту натхненна природою, мистецтвом і архітектурою. Це гарант того, що продукт завжди залишається в центрі уваги. Кампанія «POWERFUL LIGHTNESS» обертається навколо природних змін і звільнення від звичного. Тема представлена ​​в контрасті між масивними твердими скелями, які здаються одночасно і легкими, і в польоті, в повітрі, утримувані тільки тонкою мотузкою. Колекція BRILLIANT EASE, навпаки, натхненна блиском і унікальністю дорогоцінних каменів. Веселкові кольори, а також контраст між блискучими і матовими матеріалами представлені на скляних поверхнях, в польоті, в повітрі.

НЕВАГОМІСТЬ - колекція осінь-зима 2020 HANRO відкриває воістину нові перспективи і горизонти.


ОСОБЛИВОСТІ КОЛЕКЦІЇ

Колекція чоловічого одягу HANRO осінь-зима 2020 складається з двох окремих капсул, які будуть продаватися в різні сезони. Кожна колекція обертається навколо індивідуалізму і колірної гами. Колекція була розроблена таким чином, щоб daywear, nightwear і loungewear легко комбінувалися між собою. Індивідуальні колірні палітри кожної групи також чудово гармонують з іншими колекціями. Це гарантія, що постійно змінюється дисплеїв з новими, цікавими можливостями. Немає межі кількості комбінацій, які можна створювати міксуючи моделі між собою.
Позачасова мова дизайну підкреслюється інноваційними тканинами, такими як TENCEL TM. Модні кольори сезону варіюються від яскравого оранжевого до відтінків дорогоцінного каміння зеленої і синьої палітри, натхненні природою. Структуровані поверхні, глянцеві матеріали і якісні  тканини ідеально гармоніюють зі спортивною кліткою, позачасовим принтом в смужку, і мінімалістичним принтами.

Powerful Lightness

Сучасний стиль і легка спортивність колекції створюють ідеальний перехід від літа до осені. Спортивний малюнок в клітку і смужки ідеально поєднуються з мінімалістичним принтами, натхненними спортивними мотивами. Непідвладні часу класичні відтінки синього створюють прекрасну гру контрастів на рівні з акцентними помаранчевими відтінками.
 
Brilliant Ease

Натхненні яскравими квітами мінералів і дорогоцінних каменів, ускладнені червоні відтінки в цій колекції випромінюють життєву силу і динамічну енергію. Чистота яскравих сапфірів володіє розслаблюючим ефектом, коли вони зустрічають заспокійливу синяву содалітом. Завдяки яскравій і соковитій палітрі, сучасна інтерпретація класичного принта Пейслі набуває одночасно сучасного відтінку. Розкішні тканини з шовковистим блиском, текстурованими поверхнями і стійкими властивостями, такі як TENCELTM, додають завершальні штрихи в колекцію.