050 187 33 33

Графік роботи з 9:00 до 21:00

Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

Hanro new colections

Hanro new colections

FALL / WINTER 2020

Бачити світ по-новому, одночасно ламаючи старі стереотипи. Залишаючи повсякденне життя позаду, знаходячи себе і відновлюючи баланс. Ця внутрішня легкість приносить ясність, дає можливість дихати і створює простір для нового руху. ПЛАВНІСТЬ і НЕВАГОМІСТЬ - основні теми кампанії HANRO Осінь/Зима 2020. Пуристична, абстрактна і майстерна естетика продукту натхненна природою, мистецтвом і архітектурою. Це гарант того, що продукт завжди залишається в центрі уваги.
Кампанія «POWERFUL LIGHTNESS» обертається навколо природних змін і звільнення від звичного. Тема представлена ​​в контрасті між масивними твердими скелями, які здаються і легкими, і в повітрі одночасно, утримувані тільки тонкою мотузкою.

Кампанія BRILLIANT EASE, навпаки, натхненна блиском і унікальністю дорогоцінних каменів. Веселкові кольори, а також контраст між блискучими і матовими матеріалами представлені на скляних поверхнях, в польоті, в повітрі.
   
Колекції чоловічого і жіночого одягу та білизни HANRO були розроблені таким чином, щоб daywear, nightwear і loungewear легко комбінувались між собою. Індивідуальні колірні палітри кожної групи чудово гармонують між собою, створюючи нові не менш витончені комбінації.
Позачасова мова дизайну підкреслюється інноваційними тканинами, такими як TENCEL TM. Модні кольори сезону варіюються від яскравого оранжевого до відтінків дорогоцінного каміння зеленої і синьої палітри, натхненні природою. Структуровані поверхні, глянцеві матеріали і якісні тканини ідеально гармоніюють зі спортивною кліткою, позачасовим принтом в смужку, і мінімалістичним принтами.